Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
RAY SMITH
USA, född 1959
The bubblegum man
Signerad och daterad Ray Smith 1994. Olja på pannå, 73 x 60,5 cm.
Signed and dated. Oil on panel.
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm
256
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här