Robert Combas, Untitled

Robert Combas, Untitled
Robert Combas, Untitled
Robert Combas, Untitled
Robert Combas, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ROBERT COMBAS
Frankrike, född 1957
Untitled
Signerad Combas. Olja på pannå, 96 x 87 cm.
Signed. Oil on panel.

234

2015-11-10