Roger Hansson, Afrika och figurerna

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ROGER HANSSON
född 1967
Afrika och figurerna
Signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2006. Olja på duk, 93 x 79 cm.
PROVENIENS
ALP Galleri Peter Bergman, Stockholm

236

2015-11-10