Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ROGER HANSSON
född 1967
Afrika och figurerna
Signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2006. Olja på duk, 93 x 79 cm.
PROVENIENS
ALP Galleri Peter Bergman, Stockholm
236
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här