Roger Risberg, Gubben 2

Roger Risberg, Gubben 2
Roger Risberg, Gubben 2
Roger Risberg, Gubben 2
Roger Risberg, Gubben 2

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ROGER RISBERG
1956-2011
Gubben 2
Signerad och daterad på baksidan Roger Risberg 2009. Olja på duk, 73 x 60 cm.

145

2015-11-10