Russell Young, Marilyn Crying
Klubbat för:
140000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
RUSSELL YOUNG
Storbritannien, född 1960
Marilyn Crying
Signerad och daterad på baksidan Russell Young 2013. Akryl, screenprint och diamond dust på duk, 91 x 71 cm.
Signed and dated verso. Acrylic, screenprint and diamond dust on canvas.
PROVENIENS
Box Galleries, London
74
2015-11-10