Sara-Vide Ericson, Paranoid Personality Disorder I

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

SARA-VIDE ERICSON
född 1983
Paranoid Personality Disorder I
Signerad och daterad på baksidan S-V.E 2011. Olja på duk, 160 x 130 cm.
PROVENIENS
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

143

2015-11-10