Torsten Andersson, Utan titel

Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Utan titel
Signerad och daterad T -63 med dedikation samt signerad på baksidan Torsten Andersson. Olja på duk, 50 x 50 cm.
Med dedikation: "Till Eva från T".
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Contemporary, hösten 2010, katalognr 44

85

2015-11-10