Tracy Nakayama, Pampas

Tracy Nakayama, Pampas
Tracy Nakayama, Pampas

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TRACY NAKAYAMA
USA, född 1974
Pampas
Signerad Tracy Nakayama. Tusch på duk, 60,5 x 45 cm.
PROVENIENS
Crystal Gallery, Stockholm

210

2015-11-10