Ulf Rollof, Blå drake

Ulf Rollof, Blå drake
Ulf Rollof, Blå drake

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
Blå drake
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas och 9 mm revolverskott, 72 x 60 cm.
PROVENIENS
Brändström Stockholm
LITTERATUR
Ulf Rollof: Sövd 2004-06, jämför sidorna 12 och 16

178

2015-11-10