Klubbat för:
Osåld
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ULRIK SAMUELSON
född 1935
Utan titel
Olja på duk, 140 x 140 cm.
Utförd på 1990-talet.
171
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här