Ylva Ogland, Ylva -85

Ylva Ogland, Ylva -85
Ylva Ogland, Ylva -85

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-250 000 SEK

YLVA OGLAND
född 1974
Ylva -85
Signerad på baksidan Ylva Ogland. Olja på duk fäst på pannå, pärla och silkesband. Fyra delar i olika format.
Utförd 2003-2006.
(4)
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

166

2015-11-10