Alan Uglow, Corner Pieces 24 Hours
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ALAN UGLOW
Storbritannien 1941-2011
Corner Pieces 24 Hours, Diptyk
Signerade och daterade Alan Uglow 1988. Alkyd,pigment, akryllack och koppar, vardera 28 x 19,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Nordenhake, Stockholm
188
2016-05-19