Alan Uglow, Double Vertical. Horizontal

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ALAN UGLOW
Storbritannien, 1941-2011
Double Vertical. Horizontal. One Vertical (3)
Signerade, daterade och numrerade Alan Uglow -91, 20/25. Triptyk. Akvatint och gravyr, vardera 56 x 78 cm

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

139

2016-05-19