Alan Uglow, Double Vertical. Horizontal
Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ALAN UGLOW
Storbritannien, 1941-2011
Double Vertical. Horizontal. One Vertical (3)
Signerade, daterade och numrerade Alan Uglow -91, 20/25. Triptyk. Akvatint och gravyr, vardera 56 x 78 cm
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
139
2016-05-19