Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i grönt getskinn, ställning i gulmetall, nedtill ställ för flaskor, höjd 75, 75 x 42 cm, total bredd 75 cm, smärre slitage
29
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här