Andreas Eriksson, Förflyttad I

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Förflyttad I
Signerad och daterad på baksidan Andreas Eriksson 1998. Olja på duk, 50 x 40 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund

131

2016-05-19