Andreas Lundberg, Ozzy

Andreas Lundberg, Ozzy
Andreas Lundberg, Ozzy
Andreas Lundberg, Ozzy
Andreas Lundberg, Ozzy

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ANDREAS LUNDBERG
född 1973
Ozzy
Signerad och daterad på baksidan Andreas Lundberg, numrerad 2/7. Fotografi uppfäst på plåt, 50 x 70 cm.

287

2016-05-19