Andy Warhol, Queen Margrethe II

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

ANDY WARHOL
1928-1987
Reigning Queens: Queen Margrethe II of Denmark
Färgserigrafi, 1985, signerad och numrerad Andy Warhol P.P. 4/5.
S. 100 x 80 cm

LITTERATUR
Feldman-Schellman II.342

312

2016-05-19