Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
ANDY WARHOL
1928-1987
Reigning Queens: Queen Margrethe II of Denmark
Färgserigrafi, 1985, signerad och numrerad Andy Warhol P.P. 4/5.
S. 100 x 80 cm
LITTERATUR
Feldman-Schellman II.342
312
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här