Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
45 000-50 000 SEK
ASTRID SYLWAN
född 1970
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Astrid Sylwan 2010. Olja på duk, 74 x 75 cm.
128
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här