Barbro Bäckström, Back

Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back
Barbro Bäckström, Back

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

180 000-200 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Back
Signerad och daterad Barbro Bäckström 1985. Formad järnduk, 80 x 67 cm.

171

2016-05-19