Klubbat för:
Osåld
Utropspris
180 000-200 000 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Back
Signerad och daterad Barbro Bäckström 1985. Formad järnduk, 80 x 67 cm.
171
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här