Barbro Bäckström, Svävare

Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare
Barbro Bäckström, Svävare

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM
(1939-1990)
HOLGER BÄCKSTRÖM
(1939-1997)
Svävare
Signerad, daterad och numrerad BB/HB 1989, 6/6. Patinerad brons, 25 x 25 x 16 cm

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

200

2016-05-19