Björn DAWID Dawidsson, DSC-1784
Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
DSC-1784 ur serien BAR
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid 2013, 3/5. Pigmentfotografi, bildyta 60x75 cm. 82x97 cm inklusive originalram utförd av konstnären.
124
2016-05-19