Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BJÖRN KELLER
född 1946
Milles
Signerad och numrerad på baksidan Björn Keller 1/2. Pigmentprint på aluminium, ca 110x116 cm
UTSTÄLLD
Stockholm New, Thielska Galleriet, 2013
236
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här