Bridget Riley, Coloured Greys 1

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BRIDGET RILEY
född 1931
Coloured Greys 1
Färgserigrafi, 1972, signerad och numrerad Bridget Riley ྄, 75/125.
I. 58,2 x 57,5 cm S. 74 x 69 cm
LITTERATUR
Schubert 16

314

2016-05-19