C.M Lundberg, Preparation no 67
Klubbat för:
3400 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
C.M LUNDBERG
född 1972
Preparation no 67
Signerad och daterad C.M. Lundberg 05. Bläck, blyerts och tusch på papper, 100 x 70 cm.
Signed and dated. Ink and pencil on paper.
PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
Privat samling, Stockholm
UTSTÄLLD
Little blood tainted dream, Galerie Bel´Art, Stockholm 2005
165
2016-05-19