Carl Michael von Hausswolff, Church

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF
född 1956
Church - ur serien Red Empty, Chicago 2003
Signerad och numrerad på baksidan Carl Michael von Hausswolff 2/3. Cibachrome, 75x50 cm
PROVENIENS
Brändström & Stene, Stockholm

184

2016-05-19