Carl Otto Hultén, Komposition

Carl Otto Hultén, Komposition
Carl Otto Hultén, Komposition
Carl Otto Hultén, Komposition
Carl Otto Hultén, Komposition
Carl Otto Hultén, Komposition
Carl Otto Hultén, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN
1916-2015
Komposition
Signerad CO Hultén. Olja på duk, 38 x 46 cm

256

2016-05-19