Carlo Nason, "Tulip", takarmatur, Mazzega, Italien

Carlo Nason,
Carlo Nason,
Carlo Nason,
Carlo Nason,
Carlo Nason,
Carlo Nason,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-15 000 SEK

CARLO NASON, "Tulip", takarmatur, Mazzega, Italien 1970-tal, glaskupa i tre delar, kupans höjd 50 cm, smärre slitage

36

2016-05-19