Cecilia Ömalm Krajcikova, Malmaison VI Hunting
Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA
född 1974
Malmaison VI Hunting Pavilion
Signerad och daterad på baksidan Cecilia Ömalm Krajcikova 2007/12. Digitalprint, 136 x 107 cm.
Edition 4/5 + 1AP.
PROVENIENS
Brändström, Stockholm
264
2016-05-19