Cecilia Ömalm Krajcikova, Malmaison VI Hunting

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA
född 1974
Malmaison VI Hunting Pavilion
Signerad och daterad på baksidan Cecilia Ömalm Krajcikova 2007/12. Digitalprint, 136 x 107 cm.
Edition 4/5 + 1AP.
PROVENIENS
Brändström, Stockholm

264

2016-05-19