Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
CLAES EKLUNDH
född 1944
Utan titel
Signerad C.E. på baksidan. Olja på duk, 90 x 104 cm.
PROVENIENS
Kabusa Konsthall, Köpingebro
245
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här