Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
CM LUNDBERG
född 1972
29.1.08
Signerad och daterad CM Lundberg 29.1.08. Bläck, tusch och blyerts på papper, 101x71 cm
PROVENIENS
Galleri Niklas Belenius, Stockholm
259
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här