Dan Wolgers, Modellera

Dan Wolgers, Modellera
Dan Wolgers, Modellera
Dan Wolgers, Modellera
Dan Wolgers, Modellera
Dan Wolgers, Modellera
Dan Wolgers, Modellera

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

DAN WOLGERS
född 1955
Modellera
Signerad på baksidan Dan Wolgers. Flätverk av modellera, 18,5 x 18,5 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

234

2016-05-19