Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
DAN WOLGERS
född 1955
Modellera
Signerad på baksidan Dan Wolgers. Flätverk av modellera, 18,5 x 18,5 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
234
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här