Emanuel Röhss, Utan titel

Emanuel Röhss, Utan titel
Emanuel Röhss, Utan titel
Emanuel Röhss, Utan titel
Emanuel Röhss, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EMANUEL RÖHSS
född 1985
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2015. Akryl på duk, 160 x 120 cm.

160

2016-05-19