Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
EMMA ÅKERMAN
född 1976
Dött träd
Monogramsignerad E.Å, utförd 2010, akvarell på papper, 66x59 cm
PROVENIENS
Crystal Gallery, Stockholm
157
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här