Emma Åkerman, Dött träd

Emma Åkerman, Dött träd
Emma Åkerman, Dött träd
Emma Åkerman, Dött träd
Emma Åkerman, Dött träd
Emma Åkerman, Dött träd
Emma Åkerman, Dött träd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EMMA ÅKERMAN
född 1976
Dött träd
Monogramsignerad E.Å, utförd 2010, akvarell på papper, 66x59 cm

PROVENIENS
Crystal Gallery, Stockholm

157

2016-05-19