Ernst Billgren, Fåglar

Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar
Ernst Billgren, Fåglar

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Fåglar
Monogramsignerad EB. Relief i olja på vadderad duk/ mixed media monterad i träram, 103 x 68 x 14 cm.

149

2016-05-19