Ernst Billgren, Kedjor

Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor
Ernst Billgren, Kedjor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Kedjor
Monogramsignerad EB. Olja på pannå, 39 x 45 cm, med tillhörande ram i glasmosaik.
Utförd 1993

179

2016-05-19