Esko Männikkö, Kuivaniemi 1991
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ESKO MÄNNIKKÖ
Finland, född 1959
Kuivaniemi 1991
Signerad Esko Männikkö på baksidan och numrerad 14/20. C-print, 48,5 x 63,5 cm.
Signed and numbered verso. C-print.
PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägare från utställningen på Millesgården
UTSTÄLLD
Esko Männikkö - Cocktails 1990-2007, Millesgården, Stockholm
180
2016-05-19