Fåtöljer, 1 par, Italien 1980-tal

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Italien 1980-tal, klädda i aprikosfärgat läder, metallben, höjd 80 cm, mindre fläckar och slitage

44

2016-05-19