George Baselitz, Geteilter Held

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GEORGE BASELITZ
född 1938
Geteilter Held
Träsnitt med handkolorering, 2008, signerad och numrerad Baselitz 25/50.
I. 99,5 x 50 cm

301

2016-05-19