Giò Pomodoro, Sole per Gastone

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 000-300 000 SEK

GIÒ POMODORO
Italien 1930-2002
Sole per Gastone
Signerad och daterad GP 70, numrerad 1/2. Brons, 80 x 70 x 18 cm.

168

2016-05-19