Klubbat för:
Osåld
Utropspris
250 000-300 000 SEK
GIÒ POMODORO
Italien 1930-2002
Sole per Gastone
Signerad och daterad GP 70, numrerad 1/2. Brons, 80 x 70 x 18 cm.
168
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här