Gittan Jönsson, Bron

Gittan Jönsson, Bron
Gittan Jönsson, Bron
Gittan Jönsson, Bron
Gittan Jönsson, Bron
Gittan Jönsson, Bron
Gittan Jönsson, Bron

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

GITTAN JÖNSSON
född 1948
Bron
Signerad och daterad Gittan Jönsson -76 . Olja på duk, 90 x 100 cm.

224

2016-05-19