Günter Förg, Pariser serie I-VI

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GÜNTER FÖRG
1952- 2013
Pariser serie I, II, III, IV, V, VI
Komplett svit med 6 färgserigrafier, 2000, signerade, daterade och numrerade Förg 33/55, vardera 70 x 60 cm.
PROVENIENS
Galerie Fahnemann, Berlin

302

2016-05-19