Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
HÅKAN REHNBERG
född 1953
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Håkan Rehnberg 1993. Olja på akrylglas, 150 x 125 cm
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
123
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här