Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HANNA TINGSGÅRD
född 1971
Goodbye to Rose, goodbye
Signerad och daterad på baksidan Hanna Tingsgård 2007. Akryl på pannå, 200 x 150 cm.
148
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här