Harald Lyth, Vinge

Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge
Harald Lyth, Vinge

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HARALD LYTH
född 1937
Vinge
Signerad Lyth och daterad på baksidan 1985. Mixed media på papper, 74,5 x 64,5 cm.
PROVENIENS
Bukowskis auktioner, hösten 1994, katalognr. 148

244

2016-05-19