Illum Wikkelsø,fåtölj, Århus Polstermøbel Fabrik

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ILLUM WIKKELSØ, fåtölj, Århus Polstermøbel Fabrik, Danmark 1960-tal, stomme i metall klädd i svart läder, höjd 79 cm, smärre slitage

89

2016-05-19