Jack Pierson, Jacuzzi Room. S. F. 1996

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JACK PIERSON
USA, född 1960
Jacuzzi Room. S. F. 1996
Signerad och daterad på baksidan Jack Pierson 1996, edition 4/10. RBG JP fotografi, 96,2 x 72 cm.
PROVENIENS
Roger Björkholmen Galleri, Stockholm

273

2016-05-19