Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JACK PIERSON
USA, född 1960
Jacuzzi Room. S. F. 1996
Signerad och daterad på baksidan Jack Pierson 1996, edition 4/10. RBG JP fotografi, 96,2 x 72 cm.
PROVENIENS
Roger Björkholmen Galleri, Stockholm
273
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här