Jacob Dahlgren, Neither man nor nation can exist
Klubbat för:
7500 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
JACOB DAHLGREN
född 1970
Neither man nor nation can exist without a sublime idea, 2002
Signerad Jacob Dahlgren. Blandteknik, höjd ca 42 cm (kubens mått 30x30 cm)
AP 1/2+ upplaga 10
PROVENIENS
dep,art,ment, Stockholm
208
2016-05-19