Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JAMES ROSENQUIST
född 1933
Horse Blinders (South)
Färglitografi, 1972, signerad och numrerad James Rosenquist 48/85.
S. 92 x 162 cm
LITTERATUR
Glenn 60
305
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här