James Rosenquist, Horse Blinders (South)

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAMES ROSENQUIST
född 1933
Horse Blinders (South)
Färglitografi, 1972, signerad och numrerad James Rosenquist 48/85.
S. 92 x 162 cm

LITTERATUR
Glenn 60

305

2016-05-19