Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
JIM THORELL
född 1981
Shady Pineapples
Tusch, akryl och olja på duk, 195 x 140 cm.
Utförd 2014.
PROVENIENS
Isbrytaren, Stockholm Carl Kostyál
156
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här