Klubbat för:
4600 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
JIRI GEORG DOKOUPIL
Tjeckien, född 1954
Jorden, Äpplet och Ormen
Signerad och daterad J.G.D. 1985. Olja på duk, 18 x 18 cm.
227
2016-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här