Jiri Dokoupil, Jorden, Äpplet och Ormen

Klubbat för:

4600 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

JIRI GEORG DOKOUPIL
Tjeckien, född 1954
Jorden, Äpplet och Ormen
Signerad och daterad J.G.D. 1985. Olja på duk, 18 x 18 cm.

227

2016-05-19